• facebook
 • pinterest
 • sns011
 • Cicëroj
 • xzv (2)
 • xzv (1)
 • vjet

 • PATENTAT

 • SPITALET

 • M

  PACIENTET

PËR NE

PËR NE

Guangzhou Yikang Medical Equipment Industrial Co., Ltd. u themelua në vitin 2000 dhe tani është një prodhues i pjekur i pajisjeve të rehabilitimit mjekësor.Kompania jonë tani ka mbi 200 punonjës me zyra dhe punishte të mëdha.Si prodhues i pajisjeve mjekësore me gati 24 vjet përvojë, ne jemi duke udhëhequr zhvillimin e robotikës rehabilituese të inteligjencës.Gjatë dy dekadave të fundit, ne kemi ngritur departamente përpunimi, CNC, fletë metalike, saldim, qepje, montim, QC, depo dhe paketim në qendrën tonë të prodhimit.Sigurisht, ne kemi gjithashtu ekipe pas shitjes për të siguruar kënaqësinë 100% të klientit. Ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni nëse jeni të interesuar të punoni së bashku ose të blini pajisjet tona rehabilituese.

shikoni më shumë

EKIPI YNË

 • Qendra R&D

  Qendra R&D

  Specializuar në robotë rehabilitues për 23 vjet.
  Mbi 20% e stafit është e përkushtuar në Kërkim dhe Zhvillim.
  Çdo vit zhvillohen 5-7 produkte të reja.

 • Qendra e produkteve

  Qendra e produkteve

  Mbi 30% e fuqisë punëtore është e angazhuar në prodhim.
  Kapaciteti vjetor i prodhimit të arritur: 4000+
  Dorëzimi në 2 javë.

 • Qendra QC

  Qendra QC

  Kontroll i rreptë në çdo hap
  Kontrolli i cilësisë së hyrjes (IQC) për Inspektimin dhe Testimin e Materialeve
  Kontrolli i cilësisë në proces (IPQC) gjatë prodhimit
  Kontrolli i cilësisë dalëse (OQC) në dërgesë
  Paketimi

 • Shitjet

  Shitjet

  Eksportet në më shumë se 20 vende dhe rajone
  Pajisjet tona shpërndahen në të gjithë Azinë, Evropën, Afrikën dhe Amerikën e Jugut

 • Shërbimi

  Shërbimi

  Mbështetje në internet 24/7
  Trajnim dhe instalim në vend
  Periudha e garancisë 365-ditore

123
123
indeks
 • Qendra R&D

 • Qendra e produkteve

 • Qendra QC

 • Shitjet

 • Shërbimi

WhatsApp Online Chat!